Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Kontakt

 

 

 

 

Ośrodek Pomocy Społecznej

ul. Dworcowa 10

tel. 61 812 22 31

e-mail: opsmurowanag@pomost.poznan.pl

 

Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej:
Telefon: 61 812 22 31
e-mail: m.szaj@murowana-goslina.pl


Zastępca Kierownika
Telefon: 61 812 22 31
Fax: 61 812 22 31
e-mail: m.kurowska@murowana-goslina.pl


Dział Świadczeń Rodzinnych
Telefon: 517-768-358
Fax: 61 812 22 31
e-mail: murowanagoslina.sr@op.pl

 

Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych

Telefon: 61 8122-231 wew. 5

e-mail: m.kurowska@murowana-goslina.pl

 

Klub Pracy
Telefon: 61 8122 231 wew. 2
Fax: 61 8122 231 wew. 8
e-mail: klub.pracy@murowana-goslina.pl

 

 

Adresy e-mail pracowników Ośrodka Pomocy Społecznej w Murowanej Goślinie

 

 

1

Monika Szaj

m.szaj@murowana-goslina.pl

61 8122-231 wew.5

2

Magdalena 

Kurowska

m.kurowska@murowana-goslina.pl

61 8122-231 wew. 6

3

Monika 

Kantorska

m.kantorska@murowana-goslina.pl

61 306-70-22

61 8122-231 wew. 1

4

Izabela    Domasik

i.domasik@murowana-goslina.p

61 8122-231 wew.7

5

Monika Gruszczyńska

m.gruszczynska@murowana-goslina.pl

61 306-70-22

61 8122-231 wew.7

6

Anna 

Ryszka

a.ryszka@murowana-goslina.pl

517-768-358

61 8122-231 wew. 4

7

Agnieszka 

Statucka

a.statucka@murowana-goslina.pl

 517-768-358

61 8122-231 wew. 4

8

Renata 

Dziamska

r.dziamska@murowana-goslina.pl

61 8122-231 wew. 3

9

Joanna 

Janecka

j.janecka@murowana-goslina.pl

61 8122-231 wew. 1

10

Łukasz 

Nowak

lukasz.nowak@murowana-goslina.pl

61 8122-231 wew. 1

11

Grażyna 

Rakowicz

g.rakowicz@murowana-goslina.pl

61 8122-231 wew. 1

12

Hanna

Herman

h.herman@murowana-goslina.pl

61 8122-231 wew. 1

13

Celina

Szkatulska

c.szkatulska@murowana-goslina.pl

61 8122-231 wew. 2

 

14

Julia

Wiksler

j.wiksler@murowana-goslina.pl

61-8122-231 wew. 2

15

Natalia   Jurga

n.jurga@murowana-goslina.pl

61-8122-231 wew. 2

16

Weronika Gronek

w.gronek@murowana-goslina.pl

61-8122-231 wew.2

17

Magdalena Przymuszała

m.przymuszala@murowana-goslina.pl

517-768-358

61 8122-231 wew. 4

 

 

 

Kto jest administratorem danych osobowych?

Administratorem danych osobowych jest Ośrodek Pomocy Społecznej w Murowanej Goślinie
ul. Dworcowa 10,  62-095 Murowana Goślina.

Jak można się kontaktować w kwestiach związanych z przetwarzaniem danych osobowych?

Kontakt z naszym Inspektorem danych osobowych możliwy jest pod adresem e-mail: IOD.OPS@murowana-goslina.pl  lub listownie pod adresem wskazanym powyżej.

 

Dane kontaktowe:

 

 

CZYNNE:

Poniedziałek 7.00-17.00

Wtorek - czwartek 7.00-15.00

Piątek 7.00-13.00

 

Dane kontaktowe:

Ośrodek Pomocy Społecznej

ul. Dworcowa 10

62-095 Murowana Goślina

tel. 61 812 22 31

e-mail: opsmurowanag@pomost.poznan.pl

 

Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej:
Telefon: 61 812 22 31
e-mail: m.szaj@murowana-goslina.pl


Zastępca Kierownika
Telefon: 61 812 22 31
Fax: 61 812 22 31
e-mail: m.kurowska@murowana-goslina.pl


Dział Świadczeń Rodzinnych
Telefon: 517-768-358
Fax: 61 8-122-231
e-mail: opsmurowanag@pomost.poznan.pl

 

Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych

Telefon: 61 8122-231 wew. 26

e-mail: m.kurowska@murowana-goslina.pl

 

Klub Pracy
Telefon: 61 8122 231 wew. 23
Fax: 61 8122 231 wew. 23
e-mail:  klub.pracy@murowana-goslina.pl

 

 

 

Zegar

Kalendarz

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30