Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Kontakt

Ośrodek Pomocy Społecznej

tel. 61 812 22 31

e-mail: opsmurowanag@pomost.poznan.pl

 

Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej:
Telefon: 61 812 22 31
e-mail: m.szaj@murowana-goslina.pl


Zastępca Kierownika
Telefon: 61 812 22 31
Fax: 61 812 22 31
e-mail: m.kurowska@murowana-goslina.pl


Dział Świadczeń Rodzinnych
Telefon: 61 663 50 88
Fax: 61 663 50 88
e-mail: murowanagoslina.sr@op.pl

 

Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych

Telefon: 61 8122-231 wew. 5

e-mail: m.kurowska@murowana-goslina.pl

 

Klub Pracy
Telefon: 61 8122 231 wew. 2
Fax: 61 8122 231 wew. 8
e-mail: klub.pracy@murowana-goslina.pl

 

 

Adresy e-mail pracowników Ośrodka Pomocy Społecznej w Murowanej Goślinie

1

Magdalena 

Kurowska

m.kurowska@murowana-goslina.pl

61 8122-231 wew. 5

2

Monika 

Kantorska

m.kantorska@murowana-goslina.pl

61 306-70-22

61 8122-231 wew. 7

3

Izabela 

Domasik

i.domasik@murowana-goslina.pl

 

 

61 306-70-22

61 8122-231 wew. 7

4 Monika Gruszczyńska

m.gruszczynska@murowana-goslina.pl

61 306-70-22

61 8122-231 wew.7

5

Anna 

Ryszka

a.ryszka@murowana-goslina.pl

61-663-50-88

61 8122-231 wew. 4

6

Agnieszka 

Statucka

a.statucka@murowana-goslina.pl

 61 663-50-88

61 8122-231 wew. 4

7

Renata 

Dziamska

r.dziamska@murowana-goslina.pl

61 8122-231 wew. 3

8

Joanna 

Janecka

j.janecka@murowana-goslina.pl

61 8122-231 wew. 1

9

Łukasz 

Nowak

lukasz.nowak@murowana-goslina.pl

61 8122-231 wew. 1

10

Grażyna 

Rakowicz

g.rakowicz@murowana-goslina.pl

61 8122-231 wew. 1

11

Hanna

Herman

61 8122-231 wew. 2

12

Celina

Szkatulska

c.szkatulska@murowana-goslina.pl

61 8122-231 wew. 1

 

 

13

Julia

Wiksler

j.wiksler@murowana-goslina.pl 61 8122-231 wew. 1

CZYNNE:

Poniedziałek 7.00-17.00

Wtorek - czwartek 7.00-15.00

Piątek 7.00-13.00

 

Dane kontaktowe:

Ośrodek Pomocy Społecznej

tel. 61 812 22 31

e-mail: opsmurowanag@pomost.poznan.pl

 

Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej:
Telefon: 61 812 22 31
e-mail: m.szaj@murowana-goslina.pl


Zastępca Kierownika
Telefon: 61 812 22 31
Fax: 61 812 22 31
e-mail: m.kurowska@murowana-goslina.pl


Dział Świadczeń Rodzinnych
Telefon: 61 663 50 88
Fax: 61 663 50 88
e-mail: murowanagoslina.sr@op.pl

 

Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych

Telefon: 61 8122-231 wew. 26

e-mail: m.kurowska@murowana-goslina.pl

 

Klub Pracy
Telefon: 61 8122 231 wew. 23
Fax: 61 8122 231 wew. 23
e-mail:  klub.pracy@murowana-goslina.pl

Pogoda

Zegar

Kalendarz

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Październik 2017
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5