Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Ośrodek Pomocy Społecznej w Murowanej Goślinie

ul. Dworcowa 10, 62-095 Murowana Goślina

Przejdź do treści

Oferta pracy na stanowisku asystent osobisty osoby niepełnosprawnej - umowa zlecenie.

Program Ministra Rodziny i Polityki Społecznej

„Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnością" edycja 2024

finansowany jest ze środków Funduszu Solidarnościowego

Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Murowanej Goślinie informuje, że przedłuża termin składania dokumentów w związku z ofertą pracy jako asystent osobisty osoby              z niepełnosprawnością, do dnia 22.04.2024 r.

Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Murowanej Goślinie informuje, że przedłuża termin składania dokumentów w związku z ofertą pracy jako asystent osobisty osoby              z niepełnosprawnością, do dnia 08.04.2024 r.

Ośrodek Pomocy Społecznej w Murowanej Goślinie poszukuje asystenta osobistego do świadczenia usług asystencji osobistej w ramach Programu Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnością edycja 2024.

Ogłoszenie nr OPS.116-1/2024

Rodzaj pełnionej funkcji: Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnością

Rodzaj umowy: umowa zlecenie do 31.12.2024 r.

Miejsce pracy: Mściszewo

1.  Wymagania związane ze stanowiskiem:

   1) posiadanie dokumentu potwierdzającego uzyskanie kwalifikacji w następujących zawodach                         i specjalnościach: asystent osoby niepełnosprawnej, opiekun osoby starszej, opiekun medyczny, pedagog, psycholog, terapeuta zajęciowy, pielęgniarka, siostra PCK, fizjoterapeuta; lub

  2) posiadanie co najmniej 6-miesięcznego, udokumentowanego doświadczenia w udzielaniu bezpośredniej pomocy osobom z niepełnosprawnościami np. doświadczenie zawodowe, udzielanie wsparcia osobom niepełnosprawnym w formie wolontariatu;

2.     Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

        1)  Udzielanie wsparcia osobom z niepełnosprawnością w formie pomocy w:

              - czynnościach samoobsługowych, w tym utrzymaniu higieny osobistej;

              - prowadzeniu gospodarstwa domowego i wypełnianiu ról w rodzinie;

              - przemieszczaniu się poza miejscem zamieszkania;

              - podejmowaniu aktywności życiowej i komunikowaniu się z otoczeniem.

       2) Współpraca z Ośrodkiem Pomocy Społecznej i przedstawianie zrealizowanych Kart Pracy.

3.     Informacje o warunkach pracy na umowę zlecenie:

    Praca z uczestnikiem Programu Asystent osobisty Osoby Niepełnosprawnej edycja 2024 w miejscu jego zamieszkania oraz poza miejscem zamieszkania.

4.     Wymagane dokumenty:

         1) Kserokopia dokumentów potwierdzających wymagane kwalifikacje zawodowe,
       2) Oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie jego danych osobowych zawartych                       w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z 10 maja 2018 r. o ochronie danych                                    osobowych (t. j. Dz.U. z 2019 r. poz. 1781).

5.     Miejsce i termin składania dokumentów:

     Wymagane dokumenty należy składać w Ośrodku Pomocy Społecznej ul. Dworcowa 10, 62-095 Murowana Goślina, w terminie do dnia 25.03.2024 r.

 6.     Informacje dodatkowe

                 Jeśli w terminie wskazanym w ogłoszeniu, zgłosi się więcej niż 1 kandydat, spełniający wymogi formalne, kandydaci otrzymują telefoniczną informację o terminie i miejscu przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej. Dokumenty winny być opatrzone klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji”- zgodnie z ustawą z dnia 18 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych      (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 1781). Informacja o wynikach naboru będzie ogłoszona na stronie internetowej BIP oraz OPS.

Dokumenty, które zostaną złożone po terminie nie będą rozpatrywane. Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Murowanej Goślinie zastrzega sobie prawo odwołania naboru w całości lub części, przedłużenia terminu składania ofert pracy, zmiany terminu i miejsca otwarcia ofert. Ośrodek Pomocy Społecznej  zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty, nadesłane oferty nie będą odsyłane. Oferty osób niezatrudnionych zostaną zniszczone po upływie 3 miesięcy od dnia zakończenia naboru. Wszelkie informacje o naborze będą umieszczone na stronie internetowej OPS (www.murowana-goslian.naszops.pl) oraz Biuletynu Informacji Publicznej Ośrodka (www.murowana-goslina.naszops.pl/bip).

Informacje

Liczba wyświetleń: 61
Utworzono dnia: 11.03.2024

Historia publikacji

  • 11.04.2024 10:29, Administrator
    Edycja strony: Oferta pracy na stanowisku asystent osobisty osoby niepełnosprawnej - umowa zlecenie.
  • 27.03.2024 11:56, Administrator